Dermapen nedir ? Dermapen farkı nedir ?

Dermapen nedir ? Dermapen farkı nedir ?

Dermapen nedir ? Dermapen farkı nedir ? 

Dermapen tek başına yapıldığını zaman tıpkı peeling laser dermabrasyon gibi başlı başına etkin son derece kolay güvenli acısız yaratmadan yapılan yöntemdir.Dermapen ile kombine uygulamalar imkanı sayesinde ablatif olmayan, örneğin Fraksiyonel Lazer Tedavisi, IPL ve Kimyasal Peeling gibi tedavilerden daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Cerrahi olmadan gençleşmenin avantajları

  • Yüzdeki ince çizgilerin azaltılması
  • Derinin sorunsuz şekilde sıkışması ve gerilmesi
  • Yüzdeki Akne ve diğer lekelerin azalması ve hatta yok olması
  • Çatlak ve deri gevşemelerinin büyük düzeyde giderilmesi
  • En hızlı bir şekilde iyileşme süreci
  • Lazerle soyulmuş cilt de uygulanabilme güvenilirliği
  • Her cilt tipinde ve her bölgeye uygulanabilmesi
  • Kolajen dokunun geliştirir.

Dermapen Nerelere Uygulanır?

Yüz, el, boyun, saç, akne, leke, çatlak, selülit ve vücutta doku problemi olan bölgelerde.

Dermapen'nin Farkı Nedir?

Organizmanın tamirat mekanizmalarında en önemli faktördür. Vücudun bazı bölgelerinde doku hasarı oluştuğu durumlarda Dermapen uygulandığında doku aktive olur ve birçok doku geliştirici faktörü ortama içersine sağlama yaparlar. Esas gösterilen etkisi dokuları hızla onarmaktır.

Dermapen Uygulaması nasıl yapılmaktadır?

Dermapen saçlı deri, yüz, boyun, eller, akne izleri akne ve doku kaybı problemi olan bölgelere yapılır. Bütün yapılan bu işlemler yaklaşık 1 saat içersinde tamamlanmaktadır.Yapılan uygulama bölgesinde doku gelişimi başlar, doku kaybı onarılırlar ve yeni doku üretimine başlarlar. Hem baylar hem de bayanlar için sonucu çok memnun edici bir uygulamadır.

Dermapen uygulaması'nın avantajları nelerdir?

İyileşme süreci içeriği dolayısıyla çok kısadır. Dokuları onarır ve yeniler. Yeni kolajen üretimi, yeni damarsal gelişme sağlarlar. Büyüme faktörleri ve hücreler arası ortamın yeniden yapılanması ile dokulardaki hasarlar giderilir ve taze doku oluşumu sağlanır. Uygulanışı kolay ve pratiktir. Gerekli materyalin sağlanması çok kolaydır.