Hydrafacial Cilt Bakımı Hakkında ?

Hydrafacial Cilt Bakımı Hakkında ?

Dünya genelinde cilt yenileme, leke ve akne uygulamasında mükemmel sonuçlar gösteren,yeni bir teknoloji olan HydraFacial, dünyanın önde gelen cilt bakım sistemi yöneticisi olan Edge tarafında üretilmiştir. Dünyada FDA onaylı tek düzenli cilt bakım cihazıdır ve 2015 yılı içersinde en iyi cilt yenileme ve tedavi teknolojisi olmuştur. Diğer sistemlerden farklı olarak Hydrafacial son derece güvenli ve hızlı bir cilt için yenileme sunuyor. 
Uzun zamandır önüne geçemediğimiz üstün vortex teknolojisi ile cilde hasar vermeden cildin daha da iyileşmesini sağlayan Hydrafacial artık birçok elit epilasyon merkezi tarafından cilt bakımlarının da vazgeçilmez cihazı olarak gözüküyor

Hydrafacial'in Cilde etkisi nasıldır ? 
Hydrafacial daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde Lüks bir şekilde ulaşmayı sağlayan Hydradermabrazyon teknolojisiyle çalışır. 
Bu uygulama ilk defa cilt temizleme,deriyi soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi operasyonunun kombine edildiği bir sistemdir.

Hydrafacial uygulamasında neler yapılır?
Temizleme; cilt vakum sistemi ile detaylı temizlenir.
Sıvı-dermabrazyon; vakum ve sıvı kullanarak Yapılan peeling işlemi normal prosedürde yapılır. Leke, akne izi, leke ve cillteki gözenekli, tahriş yapmadan cildin üstündeki mikrodermabrazyon uygulanır.
Serum uygulanması; sivilce, leke yada ciltteki kırışıklıklar gibi soruna göre özel serumlar uygulanır. cildin kuruluğu ve ince kırışıklıklar için hyalüronik asit içeren, ciltteki beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine yağı normal düzeyde dengeleyen serum uygulaması yapılır.
Nemlendirme; özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyalüronik asit ve peptidler uygulanır.
Led Terapi; sivilceler için yapılacak olan mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler; Ciltteki ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisinde elastin-kollajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir ve cildi daha da sıkılaştırır.
Hydrafacial hangi durumlarda daha da etkilidir ?
Hydrafacial cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt sorunlarını, akne tedavisinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Hydrafacial kimler için uygulanabilir?
Ciltteki sorunlara göre her yaş grubuna uygulanabiliyor.

Hydrafacial kaç seans önerilir?
hafta içersinde 1 kez olmak üzere, 4 ile 6 seanslık bir kür ideal olur. Sonrasında güzel sonuçların devamlılık göstermesi için ayda bir tek seans yapılması tavsiye edilir.

Uygulama sonrasında nelere dikkat etmek gerekir?
Dikkat edilmesi gereken bir durum yoktur.