Kirpik lifting Hakkında

Kirpik lifting Hakkında

Kirpik lifting Nedir
Kirpik Lifting içeriğinde argan yağı, proteinler, keratin ve vitaminler ile kirpikleri sağlıklı bir şekilde güçlendiren ve besleyen, hidrolize keratin bir maskedir.Yüzü besleyici maske, kirpikleri keratin ile doldurup güçlendirerek kirpikleri daha kalın, dolgun ve daha uzun hale getirilir. Bu uygulamanın amacı kirpikleri daha güçlü, daha uzun, daha kıvrık hale getirmesini sapğlar. Doğal kirpiğinizi x2 kat daha uzunluk gösterir.

Kirpik Lifting Hakkında Merak Edilenler

Kirpik lifting uygulamasını kimler tercih etmeli ?
Kirpik lifting uygulamasını doğal görüntü seven ve kirpiklerinin x2-x3 kat uzun, kıvrık görünümünü yeteli bulabilen herkes yaptırabilir.Genellikle uzun olan kirpiklerden alınan performans daha etkili görünse de kısa kirpiklerde de gözle görünür bir fark yaratmak ve aynı memnuniyeti sağlamak mümkündür.

Kirpik lifting nasıl uygulanır?

  • İlk aşama sırasında kirpikler iyice temizlenip yağdan arındırılır
  • İkinci aşama sırasında kişinin kirpiklerine daha uygun kalıplara kirpikler yerleştirilip aynı zamanda istediği şekil verilerek uzatılır
  • Üçüncü aşama sırasında kirpiklere keratin desteği verilir
  • Dördüncü aşama sırasında pigmentlerle rimel görüntüsü verilir
  • Beşinci aşama sırasında ise kirpikler vitamin ile beslenir.

Kirpik lifting uygulamasında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
İlk 24 saat içersinde su ya da makyaj malzemesi kesinlikle değmemelidir. 24 saat sonrasında yapışık gözüken kirpikler de kendiliğinden açılarak daha doğal,temiz ve yoğun görüntüye kavuşur.Yağ bazlı çıkarıcılar yapılıcak olan işlemin ömrünü kısaltabilir. Bu sebepten dolayı kullanılması önerilmez.